Narty Salomon Stance 80 141 2022 /2023
Salomon Stance 80 141 (2022/2023) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Salomon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Salomon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Salomon Stance 80 141 2022 /2023
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Salomon Stance 80+m11 Gw L80 Alpine Skis Czarny 151 L47356400151|L47234800 | 1 710 zł |
Salomon Stance 80+m11 Gw L80 Alpine Skis Czarny 161 L47356400161|L47234800 | 1 556 zł |
Salomon Stance 80+m11 Gw L80 Alpine Skis Czarny 169 L47356400169|L47234800 | 1 556 zł |
Salomon Stance 80+m11 Gw L80 Alpine Skis Czarny 177 L47356400177|L47234800 | 1 556 zł |
Salomon Stance 80+m11 Gw L80 Alpine Skis Czarny 185 L47356400185|L47234800 | 1 556 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →