Narty Arbor Landmark Camber Splitboard 158 2022 /2023
Zdjęcia 8 |
Arbor Landmark Camber Splitboard 158 (2022/2023) |
|
Ugięcie - camber.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Arbor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Arbor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Arbor Landmark Camber Splitboard 158 (2022/2023)
Ceny na Arbor Landmark Camber Splitboard 158 (2022/2023) |
---|---|---|---|---|
Arbor Landmark Camber Splitboard 158 2022 /2023 | od 2 934 zł | 1 oferta | ||
Arbor Landmark Camber Splitboard 161 2022 /2023 | od 3 003 zł | 1 oferta | ||
Arbor Landmark Camber Splitboard 164W 2022 /2023 | od 3 003 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →