Wentylator Ryobi RF18-0 ONE+ WHISPER (5133005596)
Zdjęcia 6 |
Ryobi RF18-0 ONE+ WHISPER |
|
Zasilanie bateryjne. W zależności od pojemności akumulatora może pracować od 7 do 18 godzin na jednym ładowaniu.
Ładowarka i akumulator nie są dołączone.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi RF18-0 ONE+ WHISPER
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termowentylator RYOBI RF18-0 DO-NARZ-RYO-0023 | 349 zł |
Wentylator WHISPER™ 18V ONE+ 5133005596 | 359 zł |
Wentylator akumulatorowy 18V RF18-0 RYOBI ONE+ | 345 zł |
Wentylator WHISPER™ 18V ONE+ | 359 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →