Mikser Russell Hobbs Horizon 24671-56 biały
Zdjęcia 6 |
Russell Hobbs Horizon 24671-56 biały czerwony |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Horizon 24671-56 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikser ręczny Russell Hobbs Horizon 24671-56 | 149 zł |
Mikser Russell Hobbs Horizon (24671-56) | 129 zł |
Mikser ręczny RUSSELL HOBBS 24671-56 | 137 zł |
Modyfikacje Russell Hobbs Horizon 24671-56
Ceny na Russell Hobbs Horizon 24671-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Horizon 24671-56 biały | od 129 zł | 4 oferty | ||
Russell Hobbs Desire 24670-56 czerwony | od 103 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →