Suszarka Rowenta Volumizer 3D CV6130 (CV6130F0)
Rowenta Volumizer 3D CV6130 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rowenta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rowenta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rowenta Volumizer 3D CV6130
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rowenta Volumizer CV6130 suszarka do włosów moc 2400 W koncentrator powiet | 191 zł |
Rowenta Volumizer CV6130F0 suszarka do włosów | 191 zł |
Rowenta Cv6130f0 Hair Dryer Przezroczysty | 216 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →