Miska i kompakt WC Roca Victoria A34H394000
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Roca Victoria A34H394000 |
|
Technologia bezkołnierzowa - brak obrzeża po wewnętrznej stronie miski
Dodatkowo toaletę można wyposażyć w deskę sedesową z pokrowcem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Victoria A34H394000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca Miska WC wisząca Roca Victoria Pack Rimless z deską wolnoopadającą po | 619 zł |
ROCA A34H394000 Victoria Rimless miska podwieszana WC 54 cm + deska wolnoo | 597 zł |
Roca Victoria Rimless miska Wc wisząca z deską wolnoopadającą A34H394000 | | 600 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →