Wanna Roca Linea 180x80 cm (A24T058000)
Wideo 3Zdjęcia 1 |
Roca Linea 180x80 |
|
Dodatkowo uzupełniony panelem bocznym
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Linea 180x80 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca Wanna do zabudowy Roca Linea 180x80 cm prostokątna biały A24T058000 | 1 499 zł |
Wanna Prostokątna 180X80 Roca Linea A24T058000 | 1 499 zł |
ROCA A24T058000 Linea Prostokątna wanna 1800X800 akrylowa | 1 307 zł |
Roca Linea wanna prostokątna 180x80 cm akrylowa A24T058000 | Darmowa dosta | 1 310 zł |
Roca Linea Wanna prostokątna 180x80x42 cm akrylowa, biała A24T058000 - odb | 1 309 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Roca Linea
Ceny na Roca Linea |
---|---|---|---|---|
Roca Linea 140x70 cm | od 1 189 zł | 1 oferta | ||
Roca Linea 150x70 cm | od 1 199 zł | 2 oferty | ||
Roca Linea 160x70 cm | od 1 117 zł | 6 oferty | ||
Roca Linea 160x75 cm | od 2 089 zł | 1 oferta | ||
Roca Linea 170x70 cm | od 1 177 zł | 6 oferty | ||
Roca Linea 170x75 cm | od 1 369 zł | 1 oferta | ||
Roca Linea 180x80 cm | od 1 307 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →