Plecak RIVACASE Cardiff 8524 14
Zdjęcia 25 |
RIVACASE Cardiff 8524 14 |
|
Plecak biznesowy może być praktyczny, pojemny i stylowy. Model ten otrzymał ciekawe wykończenie z imitacji skóry. Głównymi materiałami do produkcji są poliester i poliuretan. Dodatkowo w torbie zastosowano przyjemne w dotyku płótno, którego podstawą jest 100% naturalna bawełna. W głównym złączu zastosowano blokadę odgromową i niezawodną ochronę przed kradzieżą. Zamek można podczepić na specjalnej pętli, która zablokuje dostęp do schowka.
Plecak miejski RIVACASE Cardiff 8524 14 wyposażony jest w dodatkową komorę z bardzo wygodnym organizerem. Dostęp do drugiej kieszeni ogranicza zarówno zamek błyskawiczny, jak i dodatkowa podszewka z magnetycznymi guzikami. Organizer pomieści smartfon, notatnik i zestaw długopisów. Dostępny jest także specjalny klips do zawieszenia pęku kluczy. Złącze główne posiada bezpieczną kieszeń do przechowywania laptopa o przekątnej ekranu do 14”. W pobliżu znajduje się kieszeń na tablet 10,5”. Szelki posiadają system odwijania nadmiaru szelek. Zwisające końce można łatwo zwinąć i zabezpieczyć rzepem. Paski naramienne posiadają miękkie wstawki, które znacząco zwiększą komfort podczas transportu obciążonego plecaka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog RIVACASE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele RIVACASE.
Kup RIVACASE Cardiff 8524 14
Wszystkie ceny 12 →Rivacase Plecak na laptopa Plecak na notebooka mały modny plecak miejski w | 240 zł |
Rivacase RIVACASE Cardiff 8524 Plecak laptop 14" czarny | 256 zł |
Rivacase Cardiff 14" 8524 Czarny | 200 zł |
Plecak RivaCase Cardiff 14" (8524 black) | 191 zł |
Riva Case 8524 Plecak Urban 13,3 - 14", czarny 803781 | 288 zł |