Lazernyy depilator Rio Celebrity Salon Laser (LAHR2-C)
Zdjęcia 12 |
Rio Celebrity Salon Laser |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rio Celebrity Salon Laser
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RIO Celebrity Salon Laser LAHR2-C AGDM-DEP-RIO-017 | 1 059 zł |
Depilator Rio RIO Celebrity Salon Laser LAHR2-C | 1 035 zł |
Depilator IPL RIO BEAUTY Celebrity Salon LAHR2-C | 593 zł |
Depilator laserowy Rio Beauty Celebrity Salon LAHR2-C (kolor biały) | 550 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →