Niszczarka do papieru Rexel Optimum AutoFeed 45X (2020045XEU)
Zdjęcia 5 |
Rexel Optimum AutoFeed 45X |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rexel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rexel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rexel Optimum AutoFeed 45X
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rexel Niszczarka automatyczna Optimum AutoFeed 45X, tnie na konfetti, P4 | 1 299 zł |
Rexel Optimum AutoFeed+ 45X AP-NISZ-REX-090 | 857 zł |
Niszczarka Rexel Optimum AutoFeed+ 45X (2020045XEU) | 872 zł |
Niszczarka automatyczna Rexel Optimum AutoFeed+ 45X ścinki 4x28mm P-4 | 868 zł |
Rexel Optimum Auto+ 45x Shredder Posrebrzany 2020045XEU | 830 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →