Знищувач паперу Rexel Optimum AutoFeed 45X (2020045XEU)
Фото 5 |
Rexel Optimum AutoFeed 45X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rexel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rexel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rexel Optimum AutoFeed 45X
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rexel Niszczarka automatyczna Optimum AutoFeed 45X, tnie na konfetti, P4 | 1 299 zł |
Rexel Optimum AutoFeed+ 45X AP-NISZ-REX-090 | 857 zł |
Niszczarka REXEL Optimum AutoFeed+ 45X 2020045XEU | 834 zł |
Niszczarka REXEL Optimum AutoFeed+ 45X 2020045XEU | 834 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →