Suszarka do włosów Revlon RVDR5298E
Wideo 11Zdjęcia 6 |
Revlon RVDR5298E |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Revlon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Revlon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Revlon RVDR5298E
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Revlon One-Step Volumiser Plus zdejmowana głowica ceramiczna płyta tytanow | 173 zł |
Revlon Lokówka Volumiser One-Step Plus RVDR5298E | 220 zł |
Revlon Oval Brush Dryer & Volumiser One-Step Volumiser Plus Lokówki Damski | 273 zł |
Suszarko-lokówka REVLON One Step RVDR5298E | 179 zł |
Suszarko-lokówka REVLON One Step RVDR5298E | 179 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →