Redragon Yaksa (70391)
Wideo 7Zdjęcia 7 |
Redragon Yaksa 2020 rokz makrami |
|
Klawiatura należy do serii modeli gamingowych, charakteryzuje się lakonicznym designem i doskonałą ergonomią. Wykonany jest w pełnowymiarowym formacie ANSI, co jest wyrażone za pomocą jednorzędowego klawisza „Enter” oraz obecności cyfrowego bloku po prawej stronie obudowy. Aby nie męczyć nadgarstków użytkownika, gadżet wyposażono w podpórkę pod nadgarstki, a dla maksymalnego komfortu podczas naciskania same klawisze wykonane są w klasycznym stylu.
Klawiatura Redragon Yaksa ma 6 dodatkowych klawiszy, z których 5 jest programowalnych. Aby zablokować przycisk „Win”, dostępny jest specjalny tryb gry. Litery i symbole są grawerowane laserowo, więc nie wymazują się nawet przy intensywnym używaniu klawiszy. Klawiatura wyposażona jest w ochronny przewód w oplocie o długości 1,8 m zakończony złączem dla interfejsu USB, co pozwala na podłączenie jej zarówno do komputerów osobistych, jak i laptopów. Gadżet posiada wewnętrzne podświetlenie w kolorze czerwonym, dzięki czemu jest wygodny podczas zabawy w ciemności lub w słabo oświetlonym pomieszczeniu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Redragon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Redragon.
Kup Redragon Yaksa
Wszystkie ceny 7 →REDRAGON Yaksa K505 Mechanical Gaming Keyboard Backlit Red LED for PC Notb | 84 zł |
Redragon klawiatura gamingowa - Yaksa K505 UKRDRRGP0000013 | 83 zł |
REDRAGON YAKSA K505 | 126 zł |
Redragon klawiatura gamingowa - Yaksa K505 127047 | 90 zł |
Redragon klawiatura gamingowa - Yaksa K505 127047 | 83 zł |
Klawiatura Redragon Yaksa (70392) | 84 zł |
Redragon Yaksa K505 | 83 zł |