Bateria wodociągowa REA Tery REA-B5305
Zdjęcia 17 |
REA Tery REA-B5305 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Tery REA-B5305
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea bateria wannowa podłogowa st005 tery czarna | 1 029 zł |
Rea bateria wannowa podłogowa st005 tery chrom | 999 zł |
Rea bateria wannowa podłogowa st005 tery złota | 1 089 zł |
Rea bateria wannowa podłogowa st005 tery złota szczotk | 1 149 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →