Kabina prysznicowa REA Fargo Gold 100x80
Zdjęcia 6 |
REA Fargo Gold 100x80 REA-K4907 90x90100x80 |
|
Uchwyty mosiężne, profil aluminiowy. Powłoka Easy Clean: szkło drzwiowe z obu stron i szkło stałe z jednej strony.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Fargo Gold 100x80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kabina prysznicowa Rea Fargo 80x100 U cm gold 52975 | 2 499 zł |
Kabina Prysznicowa Uchylna Złota Fargo 80x100 Rea | 2 499 zł |
REA-K4907 Fargo L.Gold Kabina bez brodzika 800x1000x1900, kolor: transpare | 2 499 zł |
Rea Kabina prysznicowa Rea Fargo 80x100 Gold | 2 499 zł |
Kabina prostokątna złote okucia 100x80 Rea Fargo RABAT10WSKLEPIE | 2 499 zł |
Modyfikacje REA Fargo Gold
Ceny na REA Fargo Gold |
---|---|---|---|---|
REA Fargo Gold 90x90 | od 2 499 zł | 6 oferty | ||
REA Fargo Gold 100x80 | od 2 499 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →