Echosonda (ploter nawigacyjny) Raymarine Element 7
Raymarine Element 7
Rodzaj:echosonda-ploter
Funkcje:mapy 3D, GPS
Interfejsy:Wi-Fi, Bluetooth
Przekątna ekranu:7 "
Wymiary:240x135x62 mm
Ten model nie zawiera przetwornika.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Element 7
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Raymarine 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Raymarine.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Raymarine Element 7
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Raymarine Element 7 Hv Hypervision Fishfinder Czarny E70532 | 2 646 zł |
Raymarine Element 7 S Gps Chirp Wifi Fishfinder Czarny E70531 | 2 150 zł |
Raymarine Element 7 Hv 7´´ Multifunction Display Czarny E70644-05 | 3 132 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →