Ехолот (картплоттер) Raymarine Element 7
Raymarine Element 7
Тип:ехолот-картплоттер
Функції:3D-карти, GPS
Інтерфейси:Wi-Fi, Bluetooth
Діагональ екрану:7 "
Розміри:240x135х62 мм
Дана модель без трансд'юсера в комплекті.
Всі характеристики
Характеристики Element 7
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Raymarine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Raymarine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Raymarine Element 7
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Raymarine Element 7 Hv Hypervision Fishfinder Czarny E70532 | 2 646 zł |
Raymarine Element 7 S Gps Chirp Wifi Fishfinder Czarny E70531 | 2 150 zł |
Raymarine Element 7 Hv 7´´ Multifunction Display Czarny E70644-05 | 3 132 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →