Kuchenka Ravanson K-04T biały
Ravanson K-04T 2022 rok |
|
Prosta, kompaktowa i niedroga czteropalnikowa stołowa kuchenka gazowa. Model jest reprezentowany na rynku przez polską markę Ravanson i pozycjonowany przez nią w budżetowym segmencie cenowym. Urządzenie tego typu może służyć głównie jako dobry wybór do małej kuchni bez pełnowartościowej płyty grzejnej, do domku letniskowego lub wiejskiego, gdzie użytkownik bywa rzadko, a także rozwiązanie tymczasowe lub przenośne itp.
Po pierwsze wszystko, zwróćmy uwagę na kompaktowe wymiary (49,5x54 cm) oraz obecność specjalnej osłony, która pozwala zamknąć powierzchnię roboczą w okresach, gdy urządzenie nie jest używane. Jednak pomimo niewielkich rozmiarów kuchenka Ravanson K-04T jest wyposażona w zestaw czterech palników gazowych o różnych pojemnościach, co pozwala na stosowanie naczyń o różnych średnicach z maksymalną wydajnością. Dostępna pełna stalowa krata. Sama obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stali konstrukcyjnej, zabezpieczonej żaroodporną, nieporowatą emalią, której powierzchnię można łatwo oczyścić z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Do regulacji intensywności spalania służą cztery pokrętła. Ale funkcja samozapłonu nie jest zapewniona.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ravanson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ravanson.
Kup Ravanson K-04T biały
Wszystkie ceny 18 →Ravanson K-04T płyta kuchenna Black White Countertop Gaz 4 Strefa IN-ACT-A | 285 zł |
Ravanson Kuchenka gazowa 4 palnikowa K-04T HKRAVKGK04T0000 | 223 zł |
Kuchenka gazowa Ravanson K-04T | 279 zł |
Kuchenka nastawna RAVANSON K-04T | 198 zł |
Ravanson Kuchenka gazowa 4 palnikowa K-04T 48214 | 232 zł |
Modyfikacje Ravanson K-04T
Ceny na Ravanson K-04T |
---|---|---|---|---|
Ravanson K-04T biały | od 190 zł | 20 oferty | ||
Ravanson K-04BR brązowy | od 220 zł | 12 oferty | ||
Ravanson K-04TB czarny | od 210 zł | 17 oferty |