Kabina prysznicowa Radaway Nes KDS II 110x110 lewa
Zdjęcia 9 |
Radaway Nes KDS II 110L |
|
Szkło posiada powłokę Easy Clean, która odpycha wodę i pomaga utrzymać ją w czystości. Uszczelnienie magnetyczne zapewnia szczelność kabiny przed zmianami temperatury i wilgoci.
Drzwi otwierają się zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz. Paleta jest kupowana osobno. Możliwość montażu na palecie lub bezpośrednio na podłodze. Szyba mocowana jest do ściany za pomocą profili przyściennych (regulowanych).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Radaway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Radaway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Radaway Nes KDS II 110x110 lewa
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Radaway Nes Kds II kabina 110x90cm lewa szkło przejrzyste 10033110-01-01L/ | 2 936 zł |
Radaway Nes Kds II kabina 110x80cm lewa szkło przejrzyste 10033110-01-01L/ | 2 885 zł |
Radaway Nes Kds II kabina 110x70cm lewa szkło przejrzyste 10033110-01-01L/ | 2 834 zł |
Radaway Nes Black Kds II kabina 110x90cm lewa czarny mat/szkło przejrzyste | 3 230 zł |
Radaway Nes Black Kds II kabina 110x75cm lewa czarny mat/szkło przejrzyste | 3 146 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →