Kabina prysznicowa New Trendy New Renoma 80x80 lewa
Zdjęcia 9 |
New Trendy New Renoma L 80x80 D-0111A/D-0083B |
|
Uniwersalna instalacja w lewym lub prawym rogu. Z powłoką ze szkła Active Shield. Uszczelki magnetyczne.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Renoma 80x80 lewa
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Renoma 80X80 kwadratowa czarn | 3 414 zł |
NEW TRENDY D-0201A/D-0110B Kabina prysznicowa N ew Renoma Black 80x80x195 | 3 329 zł |
New Trendy New Renoma Black kabina kwadratowa 80x80x195cm przejrzyste lewa | 3 329 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Renoma 80x80 kwadratowa chrom | 3 151 zł |
NEW TRENDY D-0201A/D-0110B-WP Kabina prysznicowa NEW RENOMA BLACK L kwadra | 3 518 zł |
NEW TRENDY D-0111A/D-0083B-WP Kabina prysznicowa NEW RENOMA L kwadratowa 8 | 3 181 zł |
Modyfikacje New Trendy New Renoma
Ceny na New Trendy New Renoma |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Renoma 80x80 lewa | od 3 151 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Renoma 80x80 prawa | od 2 992 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Renoma 80x90 lewa | od 3 067 zł | 8 oferty | ||
New Trendy New Renoma 80x90 prawa | od 3 067 zł | 9 oferty | ||
New Trendy New Renoma 80x100 lewa | od 3 143 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Renoma 80x100 prawa | od 3 143 zł | 9 oferty | ||
New Trendy New Renoma 90x80 lewa | od 3 067 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Renoma 90x80 prawa | od 3 067 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Renoma 90x90 lewa | od 3 143 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Renoma 90x90 prawa | od 3 331 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Renoma 90x100 lewa | od 3 216 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Renoma 90x100 prawa | od 3 216 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Renoma 100x80 lewa | od 3 143 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Renoma 100x80 prawa | od 3 223 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Renoma 100x90 lewa | od 3 216 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Renoma 100x90 prawa | od 3 298 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Renoma 100x100 lewa | od 3 291 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Renoma 100x100 prawa | od 3 291 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Renoma 120x80 lewa | od 3 216 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Renoma 120x80 prawa | od 3 216 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Renoma 120x90 lewa | od 3 291 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Renoma 120x90 prawa | od 3 291 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Renoma 120x100 lewa | od 3 266 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Renoma 120x100 prawa | od 3 452 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →