Kabina prysznicowa Ravak Brilliant 90x90 lewa (0UL77A00Z1)
Zdjęcia 9 | 2 556 zł Kup! RAVAK 0UL77A00Z1 Brillant BSDPS 90/90 L (883-895x883-895x1950) Kabina pryssklepbaterie.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Ravak Brilliant BSDPS-90L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ravak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ravak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości kabiny prysznicowej Ravak Brilliant BSDPS-90L:
- ZESTAW B (zawiasy, łączniki, klamki, zestaw montażowy) należy zakupić osobno do produktu
- AntiCalc - technologia ochrony szkła przed osadzaniem się kamienia (bariera hydrofobowa)
- Paleta jest kupowana osobno
Modyfikacje Ravak Brilliant
Ceny na Ravak Brilliant |
---|---|---|---|---|
Ravak Brilliant 80x80 lewa | od 2 349 zł | 2 oferty | ||
Ravak Brilliant 80x80 prawa | od 2 330 zł | 2 oferty | ||
Ravak Brilliant 80x100 lewa | od 2 556 zł | 2 oferty | ||
Ravak Brilliant 80x110 prawa | od 2 654 zł | 2 oferty | ||
Ravak Brilliant 80x120 lewa | od 1 938 zł | 2 oferty | ||
Ravak Brilliant 90x90 lewa | od 2 556 zł | 1 oferta | ||
Ravak Brilliant 100x100 lewa | od 2 753 zł | 2 oferty | ||
Ravak Brilliant 100x100 prawa | od 2 753 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →