Ścianka prysznicowa Radaway Idea DWJ 160 L 387020-01-01L
Zdjęcia 52 |
Radaway Idea DWJ 160 L 387020-01-01L |
|
Wewnątrz profili ukryte są podwójne rolki, na profilach ściennych nie ma nawet zaślepek na śruby - zamiast nich jest taśma maskująca. Szkło ma powłokę Easy Clean, która odpycha wodę i pomaga utrzymać je w czystości.
Paleta jest kupowana osobno. Możliwy jest montaż zarówno na palecie jak i bezpośrednio na podłodze. Szkło mocowane jest do ściany za pomocą profili ściennych (regulowanych). Uszczelka magnetyczna zapewnia szczelność kabiny.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Radaway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Radaway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Radaway Idea DWJ 160 L 387020-01-01L
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Radaway Idea Black Dwj drzwi wnękowe 160cm lewe czarny mat/szkło przejrzys | 2 346 zł |
Radaway Idea Dwj drzwi wnękowe 160cm lewe szkło przejrzyste 387020-01-01L | 2 133 zł |
Radaway Idea Gold DWJ drzwi wnękowe 160cm lewe złoty połysk/szkło przejrzy | 2 559 zł |
Radaway Idea White Dwj drzwi 160cm lewe szkło przejrzyste 387020-04-01L | | 2 346 zł |
Radaway Idea Black DWJ Drzwi prysznicowe przesuwne wnękowe 160x200,5 cm le | 2 417 zł |
Radaway Idea Gold DWJ Drzwi prysznicowe przesuwne 160x200,5 cm lewe profil | 2 637 zł |
Radaway Idea DWJ Drzwi prysznicowe przesuwne wnękowe 160x200,5 cm lewe 387 | 2 198 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości ścianki prysznicowej Radaway Idea DWJ 160 L 387020-01-01L:
- Możliwość demontażu i uchylenia drzwi w celu wyczyszczenia kabiny.
- Dolne suwaki zapewniają cichy ruch drzwi.
PolecamyPorównaj w tabeli →