Kabina prysznicowa Radaway Almatea KDJ 100x100 lewa
Zdjęcia 90 |
Radaway Almatea KDJ 100Lx100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Radaway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Radaway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Radaway Almatea KDJ 100x100 lewa
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Radaway Kabina prysznicowa Almatea Kdj 100x100 lewa szkło grafitowe 32150- | 3 072 zł |
Radaway Kabina prysznicowa Almatea Kdj 100x100 lewa szkło przejrzyste 3215 | 2 960 zł |
Radaway Kabina prysznicowa Almatea Kdj 100x100 lewa szkło brązowe 32150-01 | 3 072 zł |
Radaway Kabina prysznicowa Almatea Kdj 100x100 lewa szkło intimato 32150-0 | 3 300 zł |
Radaway Kabina prysznicowa Almatea Kdj 100x100 lewa szkło przejrzyste + br | 3 806 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości kabiny prysznicowej Radaway Almatea KDJ 100Lx100:
- Kolor profilu - chrom
- Paleta jest kupowana osobno
Modyfikacje Radaway Almatea KDJ
Ceny na Radaway Almatea KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Almatea KDJ 80x80 lewa | od 2 642 zł | 8 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 80x80 prawa | od 2 754 zł | 6 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 80x90 lewa | od 2 691 zł | 6 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 80x90 prawa | od 2 805 zł | 8 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 80x100 lewa | od 2 788 zł | 8 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 80x100 prawa | od 2 902 zł | 5 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 90x75 lewa | od 2 691 zł | 2 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 90x80 lewa | od 2 691 zł | 8 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 90x80 prawa | od 2 691 zł | 5 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 90x90 lewa | od 2 691 zł | 10 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 90x90 prawa | od 2 691 zł | 6 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 90x100 lewa | od 2 979 zł | 5 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 90x100 prawa | od 2 865 zł | 8 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 100x75 lewa | od 2 691 zł | 4 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 100x75 prawa | od 2 691 zł | 2 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 100x80 lewa | od 2 691 zł | 8 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 100x80 prawa | od 2 691 zł | 10 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 100x90 lewa | od 2 767 zł | 4 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 100x90 prawa | od 2 767 zł | 10 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 100x100 lewa | od 2 960 zł | 9 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 100x100 prawa | od 2 960 zł | 9 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 120x80 lewa | od 2 811 zł | 6 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 120x80 prawa | od 2 925 zł | 7 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 120x90 lewa | od 2 844 zł | 10 oferty | ||
Radaway Almatea KDJ 120x90 prawa | od 2 844 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →