Kabina prysznicowa New Trendy New Renoma 100x100 lewa
Zdjęcia 9 |
New Trendy New Renoma L 100x100 D-0115A/D-0085B |
|
Uniwersalna instalacja w lewym lub prawym rogu. Z powłoką ze szkła Active Shield.
Paleta sprzedawana osobno. New Trendy New Soleo 70x70 D-0139A / D-0086B ma stabilizator skośny, a New Trendy New Soleo 70x70 D-0139A / D-0086B-WP posiada stabilizator równoległy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Renoma 100x100 lewa
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Renoma 100x100 kwadratowa cza | 3 705 zł |
NEW TRENDY D-0115A/D-0085B NEW TRENDY D-0115A/D-0085B kabina NEW RENOMA L | 3 291 zł |
Kabina prysznicowa 100x100 lewa D-0115A/D-0085B New Renoma New Trendy RABA | 3 291 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Renoma 100X100 kwadratowa chr | 3 375 zł |
NEW TRENDY D-0205A/D-0112B kabina NEW RENOMA BLACK Lkwadratowa100x100x195c | 3 613 zł |
New Trendy New Renoma kabina kwadratowa 100x100x195 cm przejrzyste lewa D- | 3 291 zł |
New Trendy New Renoma Black kabina kwadratowa 100x100x195cm przejrzyste le | 3 613 zł |
Modyfikacje New Trendy New Renoma
Ceny na New Trendy New Renoma |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Renoma 80x80 lewa | od 3 151 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Renoma 80x80 prawa | od 2 992 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Renoma 80x90 lewa | od 3 067 zł | 8 oferty | ||
New Trendy New Renoma 80x90 prawa | od 3 067 zł | 9 oferty | ||
New Trendy New Renoma 80x100 lewa | od 3 143 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Renoma 80x100 prawa | od 3 143 zł | 9 oferty | ||
New Trendy New Renoma 90x80 lewa | od 3 067 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Renoma 90x80 prawa | od 3 067 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Renoma 90x90 lewa | od 3 143 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Renoma 90x90 prawa | od 3 331 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Renoma 90x100 lewa | od 3 216 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Renoma 90x100 prawa | od 3 216 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Renoma 100x80 lewa | od 3 143 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Renoma 100x80 prawa | od 3 223 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Renoma 100x90 lewa | od 3 216 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Renoma 100x90 prawa | od 3 298 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Renoma 100x100 lewa | od 3 291 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Renoma 100x100 prawa | od 3 291 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Renoma 120x80 lewa | od 3 216 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Renoma 120x80 prawa | od 3 216 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Renoma 120x90 lewa | od 3 291 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Renoma 120x90 prawa | od 3 291 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Renoma 120x100 lewa | od 3 266 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Renoma 120x100 prawa | od 3 452 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →