Zasilacz awaryjny (UPS) Qoltec 53954 1200 VA
Wideo 5Zdjęcia 5 |
Qoltec 53954 1200 VA |
|
Jedno gniazdo francuskie typu E i jedno gniazdo typu F
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Qoltec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Qoltec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Qoltec 53954 1200 VA
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Qoltec Zasilacz awaryjny UPS Monolith Line Interactive 1200VA 720W LCD USB | 248 zł |
Qoltec Zasilacz awaryjny UPS MONOLITH | 1200VA | 720W | LCD | USB AUQOLF2T | 310 zł |
Qoltec Monolith LCD 53954 UPS-QOL-010 | 269 zł |
Zasilacz UPS QOLTEC Monolith 1200VA 720W | 269 zł |
Zasilacz UPS QOLTEC Monolith 1200VA 720W | 269 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Qoltec 53954
Ceny na Qoltec 53954 |
---|---|---|---|---|
Qoltec 53953 1000 VA | od 287 zł | 15 oferty | ||
Qoltec 53954 1200 VA | od 248 zł | 12 oferty | ||
Qoltec 53955 1500 VA | od 649 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →