Grzejnik pokojowy Purmo Ramo Ventil Compact 22 600x1200
od 1 825 do 3 756 zł Porównaj ceny 4 →Rodzaj:płytowy Materiał:stal Podłączenie:dolne boczne Kraj:Finlandia |
Modyfikacje Purmo Ramo Ventil Compact 22 3
Dane techniczne
Purmo Ramo Ventil Compact 22 600x1200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Purmo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Purmo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Purmo Ramo Ventil Compact 22 600x1200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Purmo Grzejnik stalowy Ventil 600x1200 mm | 1 854 zł |
Grzejnik PURMO Ramo RCV22 600x1200, moc grzewcza: 2011W (75/65/20°C), grze | 1 854 zł |
Grzejnik Purmo Ramo Ventil Compact RCV22 600x1200 F0G2206012011300 !! ODBI | 1 825 zł |
Grzejnik PURMO Ramo RCV22 600x1200, moc grzewcza: 2011W (75/65/20°C), grze | 3 756 zł |
Zamknij
Polecamy