Grzejnik pokojowy Purmo Ramo Ventil Compact 11 300x1600
od 1 150 do 1 218 zł Porównaj ceny 3 →Rodzaj:płytowy Materiał:stal Podłączenie:dolne boczne Kraj:Finlandia |
Modyfikacje Purmo Ramo Ventil Compact 11 49
Dane techniczne
Purmo Ramo Ventil Compact 11 300x1600 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Purmo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Purmo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Purmo Ramo Ventil Compact 11 300x1600
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PURMO RCV11 300x1600 RAMO VENTIL COMPACT Typ 11 Grzejnik płytowy 300x1600 | 1 150 zł |
Grzejnik Purmo Ramo Ventil Compact RCV11 300x1600, F0G1103016011300 !! ODB | 1 218 zł |
PURMO RCV11 300x1600L PURMO RCV11 300x1600L | 1 150 zł |
Zamknij
Polecamy