Grzejnik pokojowy Purmo Plan Ventil Compact 33 600x1800
od 3 357 do 3 957 zł Porównaj ceny 3 →Rodzaj:płytowy Materiał:stal Podłączenie:dolne boczne Kraj:Finlandia |
Modyfikacje Purmo Plan Ventil Compact 33 53
Dane techniczne
Purmo Plan Ventil Compact 33 600x1800 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Purmo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Purmo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Purmo Plan Ventil Compact 33 600x1800
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PURMO FCV33 600x1800 PLAN VENTIL COMPACT Typ 33 Grzejnik płytowy 600x1800 | 3 357 zł |
Grzejnik Purmo Plan Ventil Compact FCV33 600X1800 F0A3360018011300 !! ODBI | 3 957 zł |
PURMO FCV33 600x1800L PURMO FCV33 600x1800L | 3 357 zł |
Zamknij
Polecamy