Радіатор опалення Purmo Plan Ventil Compact 22 600x800
від 1 181 до 2 370 zł Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Plan Ventil Compact 22 7
Характеристики
Purmo Plan Ventil Compact 22 600x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Plan Ventil Compact 22 600x800
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Purmo Grzejnik płytowy PLAN VENTIL 22 600x800mm - F0A2206008011300 | 1 181 zł |
Grzejnik PURMO PLAN FCV22 600x800, moc grzewcza: 1341W (75/65/20°C), grzej | 1 181 zł |
Grzejnik Purmo Plan Ventil Compact FCV22 600X800 F0A2206008011300 !! ODBIÓ | 1 314 zł |
Grzejnik PURMO PLAN FCV22 600x800, moc grzewcza: 1341W (75/65/20°C), grzej | 2 370 zł |
Закрити
Рекомендуємо