Grzejnik pokojowy Purmo Compact 22 450x600
Modyfikacje Purmo Compact 22 96
Dane techniczne
Purmo Compact 22 450x600 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Purmo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Purmo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Purmo Compact 22 450x600
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grzejnik PURMO C22 450x600, moc grzewcza: 808W (75/65/20°C), grzejnik stal | 440 zł |
PURMO C22 450x600 PURMO C22 450x600 | 422 zł |
Grzejnik Purmo Compact C33 450x600, z bocznym podłączeniem, F0633045060103 | 496 zł |
Grzejnik PURMO C22 450x600, moc grzewcza: 808W (75/65/20°C), grzejnik stal | 871 zł |
Grzejnik Purmo Compact C22 450x600, z bocznym podłączeniem, F0622450601030 | 323 zł |
Zamknij
Polecamy