Grzejnik pokojowy Purmo Compact 21 450x1200
Zdjęcia 4 |
Modyfikacje Purmo Compact 21 14
Dane techniczne
Purmo Compact 21 450x1200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Purmo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Purmo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Purmo Compact 21 450x1200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grzejnik PURMO C21S 450x1200, moc grzewcza: 1272W (75/65/20°C), grzejnik s | 666 zł |
Grzejnik Purmo Compact C21s 450x1200, z bocznym podłączeniem, F06214501201 | 445 zł |
Grzejnik PURMO C21S 450x1200, moc grzewcza: 1272W (75/65/20°C), grzejnik s | 1 411 zł |
Zamknij
Polecamy