Grzejnik pokojowy Purmo Compact 11 550x500
Modyfikacje Purmo Compact 11 17
Dane techniczne
Purmo Compact 11 550x500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Purmo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Purmo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Purmo Compact 11 550x500
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grzejnik PURMO C11 550x500, moc grzewcza: 472W (75/65/20°C), grzejnik stal | 356 zł |
PURMO C11 550x500 GRZEJNIK PŁYTOWY PURMO COMPACT C11 550x500 | 305 zł |
Grzejnik Purmo Compact C11 550x500, z bocznym podłączeniem, F0611055050103 | 235 zł |
Grzejnik PURMO C11 550x500, moc grzewcza: 472W (75/65/20°C), grzejnik stal | 748 zł |
Zamknij
Polecamy