Alkomat Promiler AL 6000 Lite
Promiler AL 6000 Lite |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Promiler AL 6000 Lite
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alkomat AL-6000 Lite + Kolejne 12 miesięcy kalibracji GRATIS | 229 zł |
Alkomat PROMILER AL 6000 LITE CZARNY tel. 663 001 007 +PREZENT od 10 lat n | 249 zł |
PROMILER - Alkomat cyfrowy AL6000 lite black | 329 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →