Alkomat Sentech AL-5500
Sentech AL-5500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sentech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sentech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sentech AL-5500
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alkomat z wbudowanym czujnikiem półprzewodnikowym Profesjonalny alkomat mo | 350 zł |
Alkomat AL-5500 + Kolejne 12 miesięcy kalibracji GRATIS | 169 zł |
Alkomat PROMILER AL5500 | 299 zł |
Alkomat PROMILER AL 5500 tel. 663 001 007 +PREZENT od 10 lat na rynku alko | 229 zł |
Alkomat PROMILER AL 9000C - do komputera tel. 663 001 007 +PREZENT od 10 l | 839 zł |
Alkomat półprzewodnikowy dla myśliwego AL-5500 | 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →