Poduszka elektryczna ProfiCare PC-HK 3059 (330590)
Zdjęcia 3 |
ProfiCare PC-HK 3059 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ProfiCare 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ProfiCare.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ProfiCare PC-HK 3059
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ProfiCare PC-HK 3059 Poduszka elektryczna 30x40 cm | 93 zł |
ProfiCare PC-HK 3059 poduszka rozgrzewająca 804873 | 119 zł |
Poduszka elektryczna PROFICARE PC-HK 3059 | 85 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →