Czajnik elektryczny Profi Cook PC-WKS 1190 G 2200 W 1.7 l stal nierdzewna (501190)
Zdjęcia 3 |
Profi Cook PC-WKS 1190 G |
|
Stylowy i nowoczesny czajnik elektryczny z żarówką ze szkła hartowanego. Maksymalna pojemność użytkowa urządzenia to 1,7 litra, natomiast przez szklaną powierzchnię kolby można szybko oszacować ilość wlanej do niego wody, a do dokładniejszego pomiaru przewidziano specjalną skalę. Blat, podstawa i podstawka tego modelu wykonane są ze stali nierdzewnej, a uchwyt wykonany jest z czarnego tworzywa, które nie nagrzewa się i jest bezpieczne dla użytkownika.
Cylindryczna kolba posiada szeroką szyjkę, w którą bez problemu wsadzisz rękę, aby umyć wewnętrzne ścianki. Czajnik elektryczny Profi Cook PC-WKS 1190 G wyposażony jest w termostat, który umożliwia podgrzanie płynu do zadanej temperatury, po czym urządzenie automatycznie się wyłączy. Dzięki ukrytemu elementowi grzewczemu użytkownik może podgrzać wodę nawet na jedną filiżankę kawy lub herbaty. Jednocześnie sama grzałka wykonana jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nie ulega utlenianiu i może pracować bez awarii przez wiele lat. Czajnik elektryczny waży 1,14 kg. Atrakcyjności samego urządzenia i całego procesu nagrzewania dodaje wbudowane podświetlenie obudowy, którego kolor zmienia się w zależności od ustawionej temperatury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Profi Cook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Profi Cook.
Kup Profi Cook PC-WKS 1190 G 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Wszystkie ceny 12 →ProfiCook Czajnik szklany PC-WKS 1190 G 17 litra 5-kolorowe oświetlenie zb | 147 zł |
Czajnik PROFI COOK PC-WKS 1190 G | 107 zł |
PROFICOOK Czajnik bezprzewodowy PROFICOOK PC-WKS 1190 G | 107 zł |
Czajnik bezprzewodowy PROFICOOK PC-WKS 1190 G | 131 zł |