Rozdrabniacz Profi Cook PC-MZ 1227 stal nierdzewna (501227)
Zdjęcia 8 |
Profi Cook PC-MZ 1227 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Profi Cook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Profi Cook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Profi Cook PC-MZ 1227 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rozdrabniacz ProfiCook ROZDRABNIACZ PROFICOOK PC-MZ 1227 | 109 zł |
ProfiCook MZ 1227 uniwersalny rozdrabniacz Chopper 806242 | 195 zł |
Elektryczny rozdrabniacz malakser siekacz do warzyw ProfiCook PC-MZ 1227 | 110 zł |
Siekacz do potraw Profi Cook MZ 1227 | 156 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →