Gramofon Pro-Ject RPM 3 Carbon/2M Silver
Pro-Ject RPM 3 Carbon/2M Silver |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pro-Ject 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pro-Ject.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pro-Ject RPM 3 Carbon/2M Silver
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pro-Ject RPM 3 CARBON - czerwony +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów | 4 150 zł |
Pro-Ject RPM 3 CARBON 2M Kolor: Czerwony | 4 150 zł |
Pro-Ject RPM 3 CARBON - biały +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów on | 4 150 zł |
Pro-Ject RPM 3 CARBON 2M Kolor: Biały | 4 150 zł |
Pro-Ject RPM 3 CARBON 2M Kolor: Czarny | 4 150 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →