Odkurzacz
Princess Turbo Tiger (332757)
Zdjęcia 5 |
Princess Turbo Tiger 2021 rokelastyczny wąż |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Princess 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Princess.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Princess Turbo Tiger
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Princess 332757 Turbo Tiger Compact odkurzacz ręczny do domu samochodu i p | 179 zł |
Princess R?czny Turbo Tiger | 175 zł |
Princess Turbo Tiger Compact 332757 610w Vacuum Cleaner Posrebrzany One Si | 146 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →