Opona letnia Premiorri Solazo S Plus 205/55 R16 94W
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Premiorri Solazo S Plus 205/55 R16 94W 205/55 R16 94 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Premiorri 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Premiorri.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Premiorri Solazo S Plus 205/55 R16 94W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PREMIORRI 205/55R16 S PLUS 94W XL NOWE LATO SOLAZO SPLUS | 193 zł |
Premiorri Solazo SPlus (205/55 R16 94W) | 316 zł |
4x Opony 205/55R16 Premiorri Letnie Solazo S Рlus | 782 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Premiorri Solazo S Plus 205/55 R16 94W
Ceny na Premiorri Solazo S Plus 205/55 R16 94W |
---|---|---|---|---|
Premiorri Solazo S Plus 205/55 R16 94W | od 193 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →