Літня шина Premiorri Solazo S Plus 205/55 R16 94W
Відео 1Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Premiorri Solazo S Plus 205/55 R16 94W 205/55 R16 94 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Premiorri 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Premiorri.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Premiorri Solazo S Plus 205/55 R16 94W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PREMIORRI 205/55R16 S PLUS 94W XL NOWE LATO SOLAZO SPLUS | 193 zł |
Premiorri Solazo SPlus (205/55 R16 94W) | 316 zł |
4x Opony 205/55R16 Premiorri Letnie Solazo S Рlus | 782 zł |
Відеоогляди
Модификації Premiorri Solazo S Plus 205/55 R16 94W
Ціни на Premiorri Solazo S Plus 205/55 R16 94W |
---|---|---|---|---|
Premiorri Solazo S Plus 205/55 R16 94W | від 193 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →