Opona letnia Premiorri Solazo 205/60 R16 92V
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Wybierz rozmiar opony
Premiorri Solazo 205/60 R16 92V 205/60 R16 92 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Premiorri 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Premiorri.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Premiorri Solazo 205/60 R16 92V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona 205/60R16 Premiorri Letnia SOLAZO | 192 zł |
Premiorri Solazo (205/60 R16 92V) | 316 zł |
Premiorri Solazo (205/60 R16 92V) 63855 | 708 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Premiorri Solazo 205/60 R16 92V
Ceny na Premiorri Solazo 205/60 R16 92V |
---|---|---|---|---|
Premiorri Solazo 205/60 R16 92V | od 192 zł | 6 oferty |
Polecamy