Opona letnia Premiorri Solazo 185/60 R14 82H
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Wybierz rozmiar opony
Premiorri Solazo 185/60 R14 82H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Premiorri 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Premiorri.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Premiorri Solazo 185/60 R14 82H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Premiorri Solazo 185/60 R14 82H opony letnie GTAM T139096 bez felgi | 303 zł |
Premiorri Solazo (185/60 R14 82H) | 256 zł |
Premiorri Solazo (185/60 R14 82H) 63849 | 371 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →