Zestaw słuchawkowy Bluetooth Poly Voyager 5200 UC (206110-101)
Poly Voyager 5200 UC |
|
Wysokiej jakości bezprzewodowy zestaw słuchawkowy bluetooth dla użytkowników, którzy nie chcą zajmować rąk smartfonem. Świetny do jazdy, kompatybilny zarówno z gadżetami Apple, jak i wszystkimi nowoczesnymi smartfonami z systemem Android. W przeciwieństwie do modelu Poly Voyager 5200, jest wyposażony w adapter USB do podłączenia do komputera PC do pracy ze wszystkimi wiodącymi platformami UC i telefonami programowymi (Microsoft Lync, IBM Sametime, Cisco, Skype for Business, Avaya, Zoom itp.).
Obsługuje energooszczędny bezprzewodowy protokół przesyłania danych Bluetooth 4.1, co ma najbardziej pozytywny wpływ na jego autonomię. Wbudowana bateria litowo-polimerowa jest w stanie zapewnić do 7 godzin rozmów lub 9 dni czasu czuwania dla zestawu słuchawkowego Poly Voyager 5200 UC. Dołączone etui ładujące zapewnia do 14 godzin dodatkowego czasu rozmów. Poczwórny mikrofon zapewnia funkcję WindSmart Adaptive Noise Cancelling, aby oddzielić głos i hałas otoczenia. W połączeniu ze smartfonami, które zapewniają transmisję głosu HD, może automatycznie włączyć szerokopasmową transmisję dźwięku. Wygodne elementy sterujące pozwalają szybko regulować głośność, włączać/wyłączać mikrofon, dzwonić do asystentów głosowych. Posiada wbudowany 20-pasmowy korektor, eliminację echa i nagrywanie głosu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Poly 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Poly.
Kup Poly Voyager 5200 UC
Wszystkie ceny 14 →Plantronics Voyager 5200 UC B5200 WW GS-S-PLA-092 | 700 zł |
PLANTRONICS VOYAGER LEGEND NFC 5200UC 5200 UC + ETUI FULL | 449 zł |
POLY VOYAGER 5200 UC Zestaw słuchawkowy Nauszny Bluetooth 206110-101 | 528 zł |
Słuchawka Plantronics Voyager 5200 WW Czarna (206110-101) | 460 zł |
POLY VOYAGER 5200 UC Zestaw słuchawkowy Nauszny Bluetooth 206110-101 | 459 zł |