Klocki Polesie XXL 68033
Zdjęcia 6 |
Polesie XXL 68033 2021 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polesie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polesie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Polesie XXL 68033
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Polesie 68033 klocki budowlane XXL ze złączami 45 z 45 szt - zabawki do ja | 363 zł |
Polesie Polesie 68033 Klocki budowniczy 'XXL' 45 el. + łącznik do klocków | 293 zł |
Polesie 68033 Klocki budowniczy "XXL" 45 el. + łącznik do klocków | 293 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →