Karta pamięci PNY Performance Plus microSD 64 GB (P-SDU64G10PPL-GE)
PNY Performance Plus microSDXC 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY Performance Plus microSD 64 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY Karta MicroSDHC 64GB P-SDU64G10PPL-GE SFPNYMDG64G10PP | 19 zł |
Karta pamięci PNY microSDXC 64GB | 20 zł |
PNY Karta MicroSDHC 64GB P-SDU64G10PPL-GE 49747 | 24 zł |
Karta pamięci PNY microSDXC 64GB | 20 zł |
PNY Karta MicroSDHC 64GB P-SDU64G10PPL-GE 49747 | 19 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje PNY Performance Plus microSD
Ceny na PNY Performance Plus microSD |
---|---|---|---|---|
PNY Performance Plus microSD 32 GB | od 14 zł | 16 oferty | ||
PNY Performance Plus microSD 64 GB | od 18 zł | 13 oferty | ||
PNY Performance Plus microSD 128 GB | od 35 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →