Skaner Plustek OpticFilm 8100
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Plustek OpticFilm 8100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Plustek 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Plustek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Plustek OpticFilm 8100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plustek OpticFilm 8100 | 1 341 zł |
Skaner Plustek OpticFilm 8100 CCD (PLUSOF8100) | 1 459 zł |
Plustek OpticFilm 8100 do slajdów i negatywów (w magazynie!) | 1 445 zł |
Skaner plustek OpticFilm 8100 | 1 470 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! SKANER PLUSTEK OpticFilm 8100 - PACZKOMAT, POCZTA, K | 1 334 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →