Skaner Fujitsu ScanSnap iX100
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Fujitsu ScanSnap iX100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fujitsu 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fujitsu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fujitsu ScanSnap iX100
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FUJITSU SCANSNAP IX100 600 x 600 dpi Ciągły podajnik dokumentów SKANer Żyw | 1 179 zł |
Skaner FUJITSU ScanSnap iX100 | 1 197 zł |
Skaner FUJITSU ScanSnap iX100 PA03688-B001 | 1 197 zł |
Fujitsu ScanSnap iX100 (PA03688-B001) | 1 188 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości skanera Fujitsu ScanSnap iX100:
- Wbudowany akumulator (720 mAh)
- Szybkość skanowania - 20,4 sek. (A4, 600 dpi)
PolecamyPorównaj w tabeli →