Сканер Fujitsu fi-7280
Fujitsu fi-7280 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujitsu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujitsu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujitsu fi-7280
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fujitsu PA03670-B501 Skaner Dokumentów Biały/Czarny fi-7280 | 9 448 zł |
FUJITSU fi-7280 inkl Flachbetteinh 80ppm600dpiADF80A4A8USB30 PA03670-B501 | 9 448 zł |
Fujitsu PA03670-B501 - FI-7280 skaner dokumentów zawiera rozwiązanie do ul | 11 156 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості сканера Fujitsu fi-7280:
- Ємність лотка подачі: 80 сторінок
- Нижній лоток для паперу
- Щільність паперу: 27 - 413 г/м2
РекомендуємоПорівняти в таблиці →