Karta pamięci Platinet microSDHC UHS-1 Class 10 32 GB
Platinet microSDHC UHS-1 Class 10 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Platinet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Platinet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Platinet microSDHC UHS-1 Class 10 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta pamięci PLATINET MicroSDHC 32GB + Adapter SD | 20 zł |
Karta Platinet MicroSDHC 32 GB Class 10 (41843) | 18 zł |
Karta pamięci PLATINET MicroSDHC 32GB + Adapter SD PMMSD3210 | 20 zł |
PLATINET microSDHC + ADAPTER SD 32GB class10 [41843] | 19 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →